فروشگاه اینترنتی کاسپین هابی در راستای ارائه محصول در زمینه هواپیمای مدل رادیو کنترل و تجهیزات جانبی آن به سراسر ایران فعالیت می نماید. محصولات ما با کیفیت بالا از بهترین و معتبر ترین برند های جهانی در این حوزه می باشد. فروشگاه کاسپین هابی امکان ارسال محصولات به دورترین نقطه ایران را برای شما فراهم آورده تا این تفریح جذاب و سالم در اختیار تمامی افراد قرار گیرد. به طور کلی خدمات ارائه شده توسط فروشگاه کاسپین هابی شامل موارد زیر می شود.

 

فروشگاه اینترنتی کاسپین هابی

 

فروش آنلاین هواپیمای مدل و تجهیزات جانبی مربوط به آن

 

انواع هواپیماهای الکتریک ، سوختی ، گلایدر ، مدل های آموزشی ، اسپورت ، تفریحی ، آکروبات و داکت فن از بهترین برند های جهان در فروشگاه اینترنتی کاسپین هابی به فروش می رسد. همچنین انواع تجهیزات جانبی مورد نیاز برای پرواز هواپیمای مدل نیز در فروشگاه موجود بوده و امکان خرید آنلاین وجود دارد. تمامی قطعات یدکی هواپیماهای ارائه شده در این فروشگاه در سایت موجود بوده و در صورت آسیب دیدن قطعات می توانید بلافاصله اقدام به خرید قطعه جایگزین نمایید.

 

ارائه مشخصات فنی دقیق در مورد تجهیزات جانبی

 

در بخش مشخصات فنی محصولات ریز مشخصات فنی مربوط به آن آورده شده است تا خریداران بتوانند با تحلیل مشخصات فنی محصول بهترین گزینه را با توجه به نیاز خود تامین نمایند. لازمه فروش کالا به صورت اینترنتی ارائه تمامی اطلاعات محصول از قبیل تصاویر با کیفیت و همچنین مشخصات فنی کامل محصول می باشد. در این فروشگاه تمامی اطلاعات فنی از محصول مورد نظر به صورت کامل به مشتری ارائه می گردد.

 

ارائه مشاوره آنلاین در زمینه خرید و استفاده از تجهیزات هواپیمای مدل

 

مشتریان گرامی می توانند از طریق تلگرام سوالات خود را در زمینه انتخاب و خرید محصولات از مشاوران ما بپرسند تا ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود.

 

ارائه مشاوره آنلاین پس از خرید در زمینه استفاده صحیح از محصولات

 

مشتریان پس از خرید محصول نیز می توانند سوالات و ابهامات خود در مورد نحوه صحیح استفاده از هواپیمای مدل و تجهیزات جانبی آن را از کارشناسان ما بپرسند تا ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت به آن ها پاسخ داده شود. بنابراین شما خریدار محترم می توانید بدون نگرانی از اینکه در نحوه استفاده از محصول دچار مشکل شوید می توانید اقدام به تهیه محصول متناسب و مورد علاقه خود نمایید.

 

ارائه مقالات آموزشی در زمینه آشنایی، ساخت و پرواز هواپیمای مدل

 

فروشگاه اینترنتی کاسپین هابی در راستای افزایش سطح آگاهی علاقه مندان به حوزه هواپیماهای رادیو کنترل اقدام به تهیه مقالات آموزشی در این باره نموده است. ممکن است افرادی در کشورمان در مناطق دور دست و محروم زندگی کرده و دسترسی به افراد با تجربه در این حوزه را نداشته باشند تا بتوانند به سوالات فنی خود در این حوزه پاسخ دهند. این افراد می توانند با مطالعه مقالات عمومی و تخصصی موجود در این سایت نیاز خود را بر آورده سازند. فروشگاه اینترنتی کاسپین هابی تمام تلاش خود را در زمینه طبقه بندی کامل اطلاعات فنی هواپیماهای مدل انجام داده است تا در سریع ترین زمان ممکن افراد به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابند. در این مقالات آموزشی به نکات ریز و کلیدی فنی در حوزه ساخت و پرواز هواپیمای مدل اشاره شده است. انواع آموزش ها به صورت تصویری و ویدیویی نیز در این مقالات موجود است. در این مقالات سعی شده تا مطالب به ساده ترین زبان ممکن بیان شود تا برای تمامی افراد قابل درک باشد.